ART / Oil paintings / Oil painting 15893140
nr 1589 3140
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Frans G. Landscape. Olja på duk 45x53 cm, outer dimensions including frame: 60x70 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Frans G. Landskapsmotiv. Olja på duk 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Monday January 8 2024
at 18:46:13